Actueel weer Lobbes
Laatste update: 2026-05-25 om 07:50 uur
| Temperatuur | 14.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1030.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 5.6 km/u om 00:29 u |
| Minimum temp. | 13.5 °C om 06:30 u |
| Maximum temp. | 18.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 14.3 °C |
| Hitte index | 14.3 °C |
| Dauwpunt | 13.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | 42.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 42.0 W/m2 om 07:47 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:37 u |